گروه: اخبار دانشگاه

تربیت، دین‌مداری و حفظ استانداردهای علمی در مدارس سما اولویت دارد

کد خبر: 1006 تاریخ انتشار: 1398/4/17

دکتر محمد میرزایی‌حیدری در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: همکاری‌های دوجانبه بین دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش در زمینه‌های علمی و پژوهشی باعث پویایی بیشتر سیستم تعلیم و تربیت در استان ایلام می‌شود.
image

دکتر محمد میرزایی‌حیدری در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: همکاری‌های دوجانبه بین دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش در زمینه‌های علمی و پژوهشی باعث پویایی بیشتر سیستم تعلیم و تربیت در استان ایلام می‌شود.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌محور است و از مهدکودک تا دکتری برای دانش‌آموزان و دانشجویان برنامه دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: مسائل فرهنگی و تربیتی و سبک زندگی ایرانی اسلامی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است، همیشه دغدغه دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به عنوان تصمیم‌گیران دانشگاه آزاد اسلامی بوده و در این راستا سرمایه‌گذاری ویژه‌ای صورت گرفته است.

میرزایی‌حیدری خاطرنشان کرد: مسائل تربیتی، دین‌مداری و حفظ استانداردهای علمی و آموزشی در مدارس سما در اولویت است.

در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز گفت:  مدارس سما ظرفیتی برای استان ایلام بوده و مجموعه آموزش و پرورش استان در خدمت دانشگاه آزاد اسلامی است.

اسفندیار رستم‌زاد اضافه کرد: رسالت و وظیفه آموزش و پرورش و دانشگاه تعلیم و تربیت و تأمین نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز کشور است و باید در این راستا گام برداریم.

image
برچسب‌ها : آموزش و پرورش - دانشگاه آزاد اسلامی - واحد ایلام