برگزاری آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام

کد خبر: 950 تاریخ انتشار: 1398/1/28
آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام با حضور حجت الاسلام دکتر علی تقوی معاون منابع انسانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام، مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های آزاد، پیام نور وعلوم پزشکی و روسای دانشگاه های استان در محل واحد ایلام برگزار شد.
image

آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام با حضور حجت الاسلام  دکتر علی تقوی معاون منابع انسانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام، مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های آزاد، پیام نور وعلوم پزشکی و روسای دانشگاه های استان در محل واحد ایلام برگزار شد.

در این آیین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ضمن خیر مقدم به حضار گفت: حضور حاج آقای همتی در نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام  باعث شد که با رفتار سکینه و کمترین التهابی فعالیت های دانشگاه را به سمت جهش علمی و تربیت نسل جوان پیش ببریم و حضور ایشان در دانشگاه مایه آرامش و اطمینان خاطر همکاران بوده است.

دکتر میرزایی حیدری تصریح کرد : مقام معظم رهبری در سال های گذشته نگاه ویژه ای به دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و کشور داشته است و ما باید بیش از پیش در خدمت نظام ، مردم و منویات رهبری باشیم.

وی ضمن آرزوی توفیق برای حجت الاسلام مهدوی راد مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام گفت: رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در هر منطقه ای حل مشکلات و کمک به توسعه آن منطقه است.

در این آیین حجت الاسلام و المسلمین دکتر غلامرضاغیاثی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام نیز گفت: «حاکمیت اخلاق» و «تضارب در متن تعامل» دو ویژگی و راهبرد مهم دانشگاه ها است که اگر رعایت شوند اهداف و رسالت تعیین شده در سند اسلامی شدن دانشگاه ها و اهداف فرهنگی و انقلابی دانشگاه تامین شده است.

دکتر محمد علی اکبری رئیس دانشگاه دولتی ایلام نیز گفت: خانواده آموزش عالی در استان ایلام در کمال آرامش به سمت بالندگی در حرکت است و تنوعی که در آموزش عالی کشور و در ذیل شورای انقلاب فرهنگی وجود دارد همان تنوع در استان ایلام حفظ کرده ایم و توان دانشگاه های استان ایلام در خدمت توسعه استان است .

در این آیین حجت الاسلام مهدی همتی مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام نیز گفت: علیرغم اختلاف سلیقه و رقابت باید کارها در تعامل و رفاقت ادامه یابد و چتر حمایتی نهاد رهبری دربرگیرنده همه گروههای سیاسی داخل نظام است.

وی بیان کرد : به دعوی سیاسی و خط بازی در دانشگاه اعتقادی ندارم و باید با تعامل و گفتگو علیرغم اختلاف سلیقه کارها دنبال شود.

در این آیین معاون نیروی انسانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور گفت: همدلی و همکاری مسئولان دانشگاه های استان قابل تقدیر است و راز موفقیت در دانشگاه اخلاق مداری است و امروز گمشده فضای سیاسی کشور بحث رعایت اخلاق است.

حجت الاسلام دکتر علی تقوی اضافه کرد: فضای سیاسی نباید طوری باشد که چشم بر واقعیت ها بسته شود و قبل از آنکه جوابگوی  کسی که در هرم سیاسی است باید جوابگوی شهدا و خداوند متعال باشیم.

وی بیان کرد: شهدا اعمال ما را رصد می کنند و آنها برای حفظ نظام از جان خود گذشتند و بر ماست که راه انها را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: نقدهای غیر منصفانه و قضاوت های نامناسبی بعضا در باره انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن صورت می گیرد و برخی مواقع به راحتی از کنار کارهای بزرگ انقلاب و نظام رد می شویم .

معاون نیروی انسانی نهاد رهبری گفت: نظام آموزش عالی یکی از برگ های زرین انقلاب اسلامی است و تاسیس دانشگاه در نقاط دورافتاده و محروم از برکات نظام است.

دکتر تقوی گفت: به واسطه آموزش عالی امروز شاهدیم در بحث هسته ای و نانو و... دستاوردهای جوانان ما بی نظیر است و دنیا به آنها می بالد .

وی بیان کرد: چهل سال مقاومت کردیم و این وعده الهی است که ما پیروز می شویم . امروز ایران اسلامی مستقل تصمیم می گیرد و مثل برخی کشورها و حتی کشورهای اروپایی نیست که دنباله رو آمریکا باشیم.

وی گفت: دانشگاههای ما باید بیانیه دوم رهبری که بسیار زیبا و جامع است سرلوحه کاری خود قرار دهند و ما باید ترسیم یک تمدن بزرگ و توحیدی را سرلوحه کاری خود قرار دهید.

حجت الاسلام مهاجر مهدوی راد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن که مورد تاکید مقام معظم رهبری است باید در دانشگاه چراغ راه ما باشد.

وی بیان کرد: جوانان آِینده سازان انقلاب اسلامی و موتور پییشرفت انقلاب اسلامی هستند و باید خدمتگزار آنان باشیم.

وی بیان کرد: از تجربیات گرانبهای حجت الاسلام همتی مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استفاده خواهیم کرد.

در این آیین حجت الاسلام دکتر تقوی از زحمات چند ساله حجت الاسلام مهدی همتی تقدیر و حجت اسلام مهاجر مهدوی راد را به عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام معرفی کرد.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 310    ديروز: 1750    اين ماه: 27561    تاکنون : 3334280