استقرار دفتر پژوهش و فناوری شركت پالایش گاز ایلام در مركز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

کد خبر: 883 تاریخ انتشار: 1397/10/19
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم گفت: استقرار این دفتر برای استفاده از توان کاربردی و عملیاتی و تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت دو مجموعه می باشد.
image

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از استقرار دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام خبر داد و گفت: به   منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهينه از امكانات، استعدادها و ظرفيت ها،رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي،مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی، این دفتر استقرار یافته است.
مهندس "شهریار داری پور" در مراسم افتتاح این دفتر که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان  ایلام و جمعی از اساتید برگزار شد، افزود: هدف از ایجاد این دفتر ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه،انجام فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی،تعامل علمی بین شرکت پالایش گاز ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و برگزاری نشست های علمی و کاربردی و ایجاد فناوری های جدید است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم گفت: استقرار این دفتر برای استفاده از توان کاربردی و عملیاتی و تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت دو مجموعه می باشد.
دکتر "محمد میرزایی حیدری" افزود: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به منظور تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و صنعت، فعالیت دارد.
وی اظهار داشت:هم اکنون چهار هسته و یک واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مستقر هستند.

همچنین در این مراسم رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام گفت:به منظور افزایش اثر بخشی و تسهیل ارتباط با اساتید و دانشجویان دانشگاه دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام راه اندازی شده است، و این دفتر به عنوان سومین دفتر حوزه پژوهش و فناوری بعد از دانشگاه های ایلام و دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح و راه اندازی شده است.
دکتر "احسان نوراللهی" افزود: کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری با حضور در این دفتر پاسخگوی سئوالات و موضوعات اساتید و دانشجویان در حوزه های مختلف خواهند بود.

image
image
برچسب‌ها : پالایشگاه گاز - تفاهم نامه - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2816    ديروز: 3209    اين ماه: 64746    تاکنون : 2660041