تجلیل از دانشجویان قهرمان فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی کشور

کد خبر: 836 تاریخ انتشار: 1397/7/11
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از تیم فوتسال خواهران دانشجوی واحد ایلام که چندی پیش در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی به مقام قهرمان رسیده بود، تجلیل شد.
image

با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از تیم فوتسال خواهران دانشجوی واحد ایلام که چندی پیش در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی به مقام قهرمان رسیده بود، تجلیل شد.

در این آیین رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: ورزشکاران علاوه بر سلامت رو از سلامت جسمی هم برخوردارند و باید با تبعیت از مقتدایمان امام علی (ع) اخلاق پهلوانی را رعایت کنیم.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته ماوایی برای ورزشکاران است.

وی تصریح کرد: این دانشگاه با داشتن سالن ها و امکانات استاندارد و از همه مهمتر اعضای هیات علمی و مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی پشتوانه بزرگی برای ورزش استان است.

وی اضافه کرد: پتاسنیل دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  در خدمت ورزش قهرمانی و همگانی استان است

وی بیان کرد: تیم فوتسال خواهران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با قهرمانی در مسابقات کشوری برای استان ایلام افتخار آفرین کرده و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و ورزش استان قدردان زحمات مربیان و ورزشکاران این تیم است.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مفتخر به حضور ورزشکارانی در سطح جهان از جمله ذبیح الله پورشیب، علی هاشمی و مجتبی ملکی بوده و هست و این عزیزان الگوی پهلوانی و اخلاق مداری در جامعه هستند.

در این آیین قدرت ساده میری مدیرتربیت بدنی واحد، سرپرست تیم ، سرمربی و بازیکنان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

تیم فوتسال دانشجویان خواهر واحد ایلام اخیرا در مسابقات کشوری دانشگاه های آزاد اسلامی که در کرمانشاه برگزار شد توانست با پیروزی در مقابل تیم آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی دست یابد.

image
برچسب‌ها : خواهران - فوتسال - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1062    ديروز: 2300    اين ماه: 13689    تاکنون : 2675770