امضای تفاهم نامه همکاری پالایش گاز و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

کد خبر: 764 تاریخ انتشار: 1397/2/26
به منظور گسترش همکاری های بین صنعت و دانشگا و ازایش سطح همکاری های علمی و پژوهشی بین واحد ایلام و پالایش گاز ایلام با حضور دکتر محمد میرزایی حیدری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و مهندس شهریار داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تفاهم نامه همکاری امضای شد.
image

به منظور گسترش همکاری های بین صنعت و دانشگا و ازایش سطح همکاری های علمی و پژوهشی بین واحد ایلام  و پالایش گاز ایلام  با حضور دکتر محمد میرزایی حیدری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و مهندس شهریار داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تفاهم نامه همکاری امضای شد.

در این آیین که در محل پالایش گاز ایلام برگزار شد طرفین بر استفاده از توان و ظرفیت علمی و پژوهشی و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی و پایشگاه گاز تاکید کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با داشت150 عضو هیات علمی تمام وقت ، آزمایشگاه ها و کارگاه های پیشرفته پتانسیل خوبی برای کمک به توسعه استان و انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی و آموزش کوتاه مدت دارد.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: پتانسیل علمی و پژهشی دانشگاه در خدمت پالایش گاز ایلام است.

در این آیین که معاونین دانشگاه و پالایش گاز نیز حضور داشتند، مدیرعامل پالایش گاز ایلام گفت: اکثر پرسنل پالایش گاز ایلام  تحصیل کرده و جایگاه پژوهش و تحقیق در برنامه های این پالایشگاه برجسته و محوری است.

مهندس شهریار داری پور اضافه کرد: پالایش گاز ایلام از ارتقای همکاری های علمی و پژوهشی فی ما بین دانشگاه و پالایش گاز استقبال می کند و درب دانشگاه بر روی محققین و پژوهشگران و کارآموزان دانشگاه باز است.

توسعه پژوهش های کاربردی ، استفاده بهینه از امکانات ، استعدادها و ظرفیت های طرفین ، رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی ، مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی در طرح های تحقیقاتی و پژوهشی پالایش گاز و... از مهمترین محورهای این نفاهم نامه است.

 نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 303    ديروز: 1750    اين ماه: 27554    تاکنون : 3334273