دیدار مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان از واحد ایلام

کد خبر: 742 تاریخ انتشار: 1397/1/27
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا غیاثی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام با حضور در واحد ایلام با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کرد.
image

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا غیاثی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام با حضور در واحد ایلام با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کرد.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین مهدی همتی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه­های آزاد اسلامی استان ایلام و برخی اعضای هیات رئیسه واحد ایلام نیز حضور داشتند، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه­های استان ایلام گفت: باید برای تحقق شعار امسال که حمایت از تولید ملی و نیاز کنونی کشور است دانشگاه­ها در خط مقدم تبیین و عملیاتی کردن این شعار قرار گیرند.

وی بیان کرد: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام پرتلاش، ولایی و پیگیر است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد پویایی این مجموعه باشیم.

در ادامه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه­های آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: با روی کارآمدن دکتر ولایتی و دکتر رهبر  تحول انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی همتی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از ثمرات انقلاب و یکی از نهادهای پربار نظام است.

وی بیان کرد:  بعد از رحلت آیت الله هاشمی با تدبیر مقام معظم رهبری و انتصاب دکتر ولایتی تحولات خوبی در دانشگاه شکل گرفته است و مقام معظم رهبری به آینده این دانشگاه امیدوار است.

وی گفت: نباید اجازه دهیم افراد و گروه­های مختلف سیاسی در فضای دانشگاه التهاب آفرینی کنند.

در این دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: با نگاه جهادی، ارزشی و انقلابی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه در مسیر خدمت و تعالی قرار گرفته است و داشتن تعهد و تخصص مهمترین معیار برای خدمتگزاران دانشگاه و مورد تاکید دکتر ولایتی و دکتر رهبر است.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بحث محیط های علمی و دانشگاهی است و بر این اساس باید دانشگاه را به سمتی سوق دهیم که در مسیر منویات مقام معظم رهبری حرکت کند.

وی بیان کرد: دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها همیشه کمک کار دانشگاه­ها و محلی برای پیگیری و رفع مشکلات  و پشتوانه معنوی و فرهنگی برای مدیریت این دانشگاه و علاوه بر این ماوای برای رجوع اساتید و دانشجویان است.

وی تصریح کرد: مدیریت جناحی و طایفه گری در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام جایگاهی ندارد و ملاک و معیار در انتصابات تعهد و تخصص است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در پایان از حمایت ها و زحمات مسئول نهاد رهبری در دانشگاه­های استان ایلام و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه­های آزاد اسلامی استان ایلام تقدیر کرد.

برچسب‌ها : دکتر محمد حیدری - نهاد رهبری - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1097    ديروز: 2300    اين ماه: 13724    تاکنون : 2675805