ارسال اولین محموله کمک‌های اهدایی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

کد خبر: 560 تاریخ انتشار: 1396/8/27
اولین محموله کمک‌های اهدایی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در قالب 7 وسیله نقلیه شامل دو دستگاه کامیون ، سه دستگاه وانت نیسان و تویوتا و دو دستگاه وسیله نقلیه سواری به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد.
image

اولین محموله کمک‌های اهدایی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در قالب 7 وسیله نقلیه شامل دو دستگاه کامیون ، سه دستگاه وانت نیسان و تویوتا و دو دستگاه وسیله نقلیه سواری به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد.

این محموله‌ها شامل آب‌معدنی، پتو، انواع مواد خوراکی، نان بسته‌بندی‌شده، پوشاک ، انواع کنسرو و... است که با تلاش و برنامه‌ریزی مسئولان دانشگاه ، انجمن خانه سبز دانشگاه آزاد اسلامی ایلام، جمعیت هلال‌احمر دانشجویی واحد ایلام  و.. در کمترین زمان ممکن جمع‌آوری و به مناطق زلزله‌زده  استان کرمانشاه ارسال شد.

عضو هیات علمی  و رئیس انجمن خانه سبز واحد ایلام گفت: حضور و مشارکت اعضای هیات علمی واحد ایلام و کارکنان و دانشجویان در امر خداپسندانه کمک به زلزله‌زدگان بی‌نظیر است و در کمترین زمان ممکن چندین دستگاه کامیون و وانت آماده  ارسال به مناطق زلزله‌زده شده است که همدلی و همبستگی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در کمک به زلزله‌زدگان بی و مثال‌زدنی است.

محمدرضا جعفریان تصریح کرد: جمع‌آوری کمک‌های اهدایی برای زلزله‌زدگان علاوه بر این محوله همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد : انجمن خانه سبز واحد ایلام متشکل از اساتید و کارکنان واحد ایلام است که در تمام رویدادها و بلایای طبیعی استان با جمع‌آوری و گسیل کمک‌های اهدایی و سازمان‌دهی افراد نقش‌آفرینی می‌کند.

وی بیان کرد: در سال‌های گذشته نیز در بحث آتش‌سوزی مراتع و جنگ‌های بلوط ایلام، آب‌رسانی به حیوانات در سال‌های خشک و کم باران، کاشت نهال ، سیل سال 94 و... این انجمن دوشادوش مسئولان و مردم استان ایلام فعال بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در کنار مردم قرار گرفتن و عمل کردن به‌عنوان بازویی توانمندی برای مسئولان در حوادث و اتفاقات است و همیشه این دانشگاه پای‌کار بوده است.

شهریار عباسی تصریح کرد: با وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه که هم‌مرز با استان ایلام است ، دانشگاه آزاد اسلامی ایلام آمادگی خود را جهت کمک به ستاد مدیریت بحران ایلام اعلام و خواستار نقش‌آفرینی خیل عظیم دانشجویان ، اساتید و کارکنان این دانشگاه شد.

وی بیان کرد: این دانشگاه علاوه بر ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی اساتید ، کارکنان و دانشجویان  در اقدامی خداپسندانه کمک‌های عموم مردم را نیز جمع‌آوری و به مناطق زلزله‌زده گسیل می‌دهد.

وی گفت: جمع‌آوری کمک‌های اهدایی همچنان ادامه دارد و با ورود تشکل‌های دانشجویی و ... امیدواریم به رسالت  خود که حضور مؤثر در مواقع اضطراری و کاهش آلام و دردهای هم‌وطنان در حوادث و اتفاقات پیش‌آمده است عمل کرده باشیم.

 

 

 

 

image
image
image
برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - زلزله کرمانشاه - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2877    ديروز: 3209    اين ماه: 64807    تاکنون : 2660102