تقدیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استان از واحد ایلام

کد خبر: 532 تاریخ انتشار: 1396/7/11
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام به‌عنوان رئیس شورای امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام و سردر حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام به‌عنوان دبیر این شورا به اهدای لوح سپاس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به‌عنوان دستگاه برتر در امر ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام تقدیر کردند.
image

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام به‌عنوان رئیس شورای امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام و سردر حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام به‌عنوان دبیر این شورا به اهدای لوح سپاس  از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به‌عنوان دستگاه برتر در امر ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام تقدیر کردند.

در متن لوح سپاس  آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای شهریار عباسی

با صلوات بر محمد و آل  محمد (ص)  امروز بیش از هرزمانی ، حضور اثربخش تلاشگران جبهه فرهنگی و امربه‌معروف و نهی از منکر در مصاف با دسیسه‌ها و تهاجم استکبار جهانی و ایادی داخلی‌شان مستلزم وجود آمران به معروف و ناهیان از منکر است تا با پیروی از فرمان‌ها مطاع ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای ( مدظله‌العالی) در تداوم ترویج خوبی‌ها شاهد دفاع از فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و حریم ولایت‌فقیه باشیم.

بدین‌وسیله فعالیت شایسته شما در انجام ترویج امربه‌معروف و نهی از منکر در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال ارج نهاده و با سپاس از خداوند متعال برای این توفیق الهی ، از زحمات و تلاش‌های خالصانه جنابعالی تقدیر و تشکر می‌نماییم.

امید است با تلاش روزافزون در تقویت و تداوم این مسیر الهی رضایت خداوند متعال و حضرت ولی‌عصر(عج) و توفیق اجرای کامل منویات ولی امر مسلمین که بالاترین پاداش‌هاست به دست آوریم.

محمد نقی لطفی نماینده ولی‌فقیه و رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام

سرتیپ 2 پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) و دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان ایلام

image
برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - شورای امر به معروف و نهی از منکر - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 175    ديروز: 1945    اين ماه: 175    تاکنون : 2662256