دانشگاه آزاد اسلامی پیش گام و پیشرو در تبیین اقتصاد مقاومتی و مطالبات اصلی رهبری است

کد خبر: 418 تاریخ انتشار: 1396/1/15
: دانشگاه آزاد اسلامی پیش گام و پیشرو در عرصه های علمی، تولید علم ، اقتصاد مقاومتی است و مطالبات اصلی رهبری و نظام را در عرصه های مختلف جامعه عمل پوشانده است.
image

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی پیش گام و پیشرو در عرصه های علمی،  تولید علم ، اقتصاد مقاومتی  است و مطالبات اصلی رهبری و نظام را  در عرصه های مختلف جامعه عمل پوشانده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ، رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان ایلام ، رئیس دبیرخانه هیات امنای استان ایلام و اعضای هیات رئیسه واحد ایلام تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از نهادهای مهم و بی بدیل در عرصه های مختلف از جمله عرصه علمی کشور است.

وی بیان کرد : دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف از جمله هسته ای، پزشکی، هوافضا و ... مرهون تلاش دانشجویان و جامعه علمی کشور است .

وی گفت: بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه ها یکی از نگرانی های رهبری و دلسوزان نظام است که در صورت تحقق شعار راهبردی امسال تحت عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال " و عملیاتی شدن این شعار راهبردی که خنثی کننده توطئه های دشمنان و تحریم ها خواهد بود قطعا وضعیت تولید کشور رونق گرفته و شاهد شکوفایی و اشتغال جوانان خواهیم بود.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: اشتغال و تولید، اقتصاد بیمار کنونی کشور را نجات خواهد داد و نقش دانشگاهها در فراهم کردن  بستر لازم برای این مهم حیاتی است.

وی بیان کرد: همدلی و تفاهمی که در استان ایلام در راستای خدمت به مردم شکل گرفته مثال زدنی است و قطعا با سرلوحه قراردادن بحث اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال استان ایلام در راستای  شکوفایی بیشتر گام برمی دارد.

 

رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای منویات رهبری گام برمی دارد

در ابتدای این دیدار رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان ایلام گفت: رهبری با توجه به شرایط موجود امسال را سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام نهادند و دانشگاه به عنوان مبدا تحولات قطعا در تبیین این شعار و فراهم کردن ساختار اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی همتی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همواره در راستای منویات مقام معظم رهبری گام برداشته است و نقش پررنگی در تولید علمی کشور دارد.

 

رئیس واحد ایلام : مراکز رشد، طرح شفا و ساها زیربنای اقتصاد مقاومتی هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: دانشگاه آزد اسلامی در سه سال گذشته با اتخاذ سیاست های زمینه لازم برای تولید و اشتغال و بحث اقتصاد مقاومتی فراهم کرده است و این مهم از اولویت های کاری دکتر میرزاده بوده است.

شهریار عباسی بیان کرد: مراکز رشد، طرح شفا و ساها زیربنای اقتصاد مقاومتی هستند و امروز بستر لازم در دانشگاه آزاد اسلامی برای اقتصاد مقاومتی فراهم شده است.

وی بیان کرد: امسال 10 واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزد اسلامی واحد ایلام دایر شده است که کمک به تولید و ایجاد اشتغال در استان است.

دبیرهیات امنای استان ایلام گفت: برنامه های دکتر میرزاده برای شکوفایی بیشتر دانشگاه موثر بوده است و یکی از مهمترین برنامه های دکتر ولایتی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی نیز  بحث جذب نخبگان و رونق تولید و اشتغال در کشور است.

 

 

image
image
برچسب‌ها : امام جمعه ایلام - لطفی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 2897    ديروز: 3209    اين ماه: 64827    تاکنون : 2660122