پیام نوروزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 خورشیدی

کد خبر: 182 تاریخ انتشار: 1395/1/14
دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرا رسیدن سال 1395 را به مقام معظم رهبری، رییس هیأت امناء و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.
image
دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرا رسیدن سال 1395 را به مقام معظم رهبری، رییس هیأت امناء و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، در متن این پیام آمده است:

 

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال

علم دولت نوروز به صحرا برخاست زحمت لشکر سرما ز سر ما برخاست

بر عروسان چمن بست صبا هر گهری که به غواصی ابر از دل دریا برخاست. سعدی

آغاز سال 1395 هجری شمسی را به محضر حضرت ولی‌عصر، مقام معظم رهبری، رئیس و اعضای محترم هیأت موسس و هیأت امنا و نیز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، استادان اندیشمند، همکاران توانمند و دانشجویان عزیز و خانواده‌های محترم ایشان تبریک می‌گویم.

امید است که با حلول بهار طبیعت دل‌های ما نیز رنگ تازگی و سرزندگی به خود پذیرد و همراه با دعوت طبیعت به نو شدن، برای سالی پر از سعادت و نیکبختی گام بردارید.

در حالی به سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نام گذاری شده است، قدم می‌گذاریم که 34 بهار از عمر بابرکت دانشگاه آزاد اسلامی که مولود مبارک انقلاب اسلامی و تجلی اراده ملت ایران در راه کسب علم و دانش است، می‌گذرد. بزرگترین دانشگاه حضوری جهان که با عنایت خداوند متعال و به برکت نفس قدسی امام راحل و خون شهیدان امروز تبدیل به شجره طیبه‌ی گسترده‌ای شده و یک گنج ارزشمند و سرمایه عظیم ملی به حساب می آید که سهم عظیمی در توسعه آموزش عالی در ایران اسلامی و به تبع آن اعتلای فرهنگ و علم‌اندوزی در سرزمین پهناور ایران داشته است.

دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم فعالیت خود، توسعه کیفی و رسیدن به استانداردهای بالای علمی را هدف اصلی خود قرار داده و با جذب اساتید جدید، تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها و نوسازی آنها و تکمیل طرح های زیر بنائی آموزشی و پِژوهشی ماموریت گرائی برای توسعه ارتباط با صنعت و خدمات و رفع نیازهای جامعه را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است تا اثر بخشی این دانشگاه بزرگ در توسعه حوزه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی افزایش یابد.

خداوند متعال را بابت این فرصت خدمتگذاری که نصیب من و همکارانم کرده است، شاکرم و از یکایک اعضای این خانواده بزرگ می‌خواهم که پاسبان این گنجینه عظیم باشند و حفظ، حراست و توسعه این میراث گرامی را در سال پیش رو چونان وظیفه‌ای ملی و دینی سرلوحه عمل خویش گردانند.

از خداوند منان برای شما آرزوی سالی خوش، همراه با نیک‌روزی و موفقیت مسئلت دارم و امیدوارم در سال پیش رو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بیش از پیش در مسیر اعتلای ایران اسلامی گام بردارد.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

برچسب‌ها : پیام تبریک نوروز - پیام نوروزی - دانشگاه آزاد اسلام - دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر میرزاده - میرزاده

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 570    ديروز: 1976    اين ماه: 570    تاکنون : 2047241