دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با ایجاد 5 موکب در خدمت زوار اربعین/ ایلام و مهران دروازه ورود به عتبات عالیات

کد خبر: 1063 تاریخ انتشار: 1398/7/15
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با ایجاد 5 موکب آماده پذیرایی و خدمات رسانی به زوار اربعین دانشگاه آزاد اسلامی است.
image

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  با ایجاد 5 موکب آماده پذیرایی و خدمات رسانی به زوار اربعین دانشگاه آزاد اسلامی است.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: با توجه به اینکه بیشترین حجم تردد زوار اربعین حسنی از مرز مهران صورت می گیرد ، ایجاد این موکب ها جهت خدمات رسانی به وزار حسینی دانشگاه آزاد اسلامی ضروری و این دانشگاه با تمام توان در خدمت زوار اربعین دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در تشریح موقعیت موکب های دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته یکی از این موکب ها در میدان اربعین شهر مهران واقع در نقطه صفر مرزی با محوریت بسیج دانشجویی راه اندازی می شود.

وی اضافه کرد: همچنین جهت رفاه حال اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که از مرز مهران عبور می کنند ، موکب پذیرایی، پارکینگ و اسکان موقت در محل دانشگاه آزاد اسلامی مهران با ایجاد ستاد اسکان راه ندازی و آماده ارائه خدمت به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است .

وی بیان کرد: براساس امارهای ارائه شده توسط مسئولان مربوطه شاهد افزایش  چندبرابری حجم زوار نسبت به روزهای مشابه سال گذشته هستیم و همچنین با توجه به حضور مهندس صالحی آرا رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی در مهران و تاکید ایشان بر افزایش حجم خدمات رسانی به وزار اربعین دانشگاه آزاد اسلامی، طی روزهای آینده همه امکانات دانشگاه آزاد اسلامی مهران شامل کلاس های آموزشی، اداری، رفاهی و ... به محل اسکان موقت تبدیل می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بیان کرد: در شهر دهلران و در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهر نیز موکب دیگری شامل ایستگاه صلواتی ، اسکان موقت و پارکینگ راه اندازی می شود و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی که از این مسیر تردد می کنند می توانند از امکانات فراهم شده استفاده نمایند.

وی بیان کرد در شهر ایلام نیز دو موکب راه اندازی می شود که شامل موکب شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی ایلام است که در محل این موکب علاوه بر پذیرایی ، اسکان و پارکینگ از دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه جهت شرکت در کنگره بزرگ اربعین  دعوت می شود.

میرزایی حیدری بیان کرد: موکب دیگر نیز در مسیر ورودی شهر ایلام با محوریت بسیج  کارکنان و در مجمع مواکب شهر ایلام جهت پذیرایی راه اندازی می شود.

وی تصریح کرد علاوه بر اقدامات فوق در محل همه مواکب دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اقدامات فرهنگی از جمله راهنمایی زوار، تووزیع کاور تبلیغاتی با آرم دانشگاه، پخش زیارت نامه اربعین، پخش تراکت ویژه زیارت نیابتی شهدای مدافع حرم و... صورت می گیرد.

وی بیان کرد: ایلام و شهر مهران به برکت حضور میلیونی زوار حسینی امروز به دروازه ورود به عتبات عالیات تبدیل شده است و دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت و حمایت دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی و ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور است.

image
image
image
image
image
image
برچسب‌ها : اربعین - دانشگاه آزاد اسلامی - مهران

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1331    ديروز: 3217    اين ماه: 61173    تاکنون : 2497624