لزوم ارائه خدمات لازم به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین

کد خبر: 1040 تاریخ انتشار: 1398/6/16
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم حمایت از برگزاری پیاده‌روی اربعین و ارائه خدمات لازم به دانشجویان شرکت کننده در این مراسم تاکید کرد.
image
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم حمایت از برگزاری پیاده‌روی اربعین و ارائه خدمات لازم به دانشجویان شرکت کننده در این مراسم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با محوریت «برنامه های دانشگاه برای پیاده روی اربعین» برگزار شد.

دکتر طهرانچی در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، برای برگزاری هر چه باشکوه تر پیاده روی اربعین، از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهد کرد، گفت: در این زمینه ستاد هماهنگی دانشگاه باید اقداماتی مبنی بر ایجاد موکب‌های مرزی و بین راهی، فراهم آوردن تجهیزات لازم، استقرار خدمات پزشکی و ... به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در پیاده روی اربعین ارائه دهد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در شورای فرهنگی دانشگاه سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص پیاده روی اربعین تبیین شد، گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات ستاد هماهنگی پیاده‌روی اربعین ارائه و تصمیمات لازم برای ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه آزاد اتخاذ شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه درباره ارائه تسهیلات به دانشجویان برای شرکت در پیاده روی اربعین تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ شود.

برچسب‌ها : اربعین - دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر طهرانچی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1585    ديروز: 1865    اين ماه: 1585    تاکنون : 3232973