«دکتر طهماسب کاظمی» مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شد

کد خبر: 1039 تاریخ انتشار: 1398/6/16
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر طهماسب کاظمی را به عنواون مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
image
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر طهماسب کاظمی را به عنواون مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر بهروز طهماسب کاظمی را به عنوان مشاور رئیس در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه منصوب کرد.

در متن حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر بهروز طهماسب کاظمی

با اهدای سلام و تحیات

با عنایت به مراتب تعهد، تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور در برنامه‌ریزی راهبردی اینجانب و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه» منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی و سرمایه های انسانی دانشگاه و تأکید بر خلاقیت های فردی و مدیریت اسلامی، در جهت اعتلای دانشگاه براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید:

1. ساماندهی فرآیند جذب دانشجو، در تمامی مقاطع متناسب با زمان، آمایش سرزمین و ظرفیت های استانی و واحدها

2. سازماندهی سامانه های یکپارچه پذیرش و آموزش دانشگاه

3. همکاری در سازماندهی سامانه های فارغ التحصیلی، داده های دانش آموختگان و استعلام مدارک و یکپارچه سازی آن

4. استانداردسازی و نظم بخشی به نظام آزمون های متمرکز دانشگاه و بکارگیری ظرفیت های موجود در جهت برگزاری آزمون های ملی در حوزه های مختلف

5. طراحی نظام اعتباربخشی به دوره های کوتاه مدت و ارتقای اعتبار این دوره ها، در سطح ملی متناسب با نیازهای کشور و آمایش سرزمینی

6. مدیریت ساماندهی نقل و انتقالات دانشجویان متناسب با ظرفیت واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمدمهدی طهرانچی»

گفتنی است دکتر بهروز طهماسب کاظمی پیش از این به صورت همزمان ریاست مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولیت تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده داشت که با توجه به اقدامات مثبت و موفق وی در این سمت، از سوی رئیس دانشگاه به عنوان مشاور رئیس در برنامه ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 78    ديروز: 1495    اين ماه: 1573    تاکنون : 3442147